Wózek do przewożenia chorych na leżąco dystrybutora sprzętu medycznego – Euro-Medical

2023-02-26 | ZDROWIE

Firma Euro-medical ma dużą ofertę wózków do przewożenia chorych. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia chorych to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych oraz oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych oraz o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leżysko wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia pacjentów wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne składane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel oraz wieszak kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę firmową i wyślij zapytanie. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych.

Euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu dla krajowych i zagranicznych klientów. Nasz sprzęt służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

0 komentarzy