Wózek do przewożenia chorych firmy – Euro-Medical

2023-03-13 | ZDROWIE

Firma Euro-medical posiada szeroką ofertę wózków do przewożenia pacjentów. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Wózek do przewożenia chorych to urządzenie medyczne, które służy do przewożenia rannych oraz chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki medyczne wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leżysko wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kraty. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne składane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel oraz wieszak kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od oczekiwań użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem lub wejdź na naszą stronę firmową i wyślij zapytanie ofertowe. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych.

Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma działamy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w sferze dostaw sprzętu dla krajowych i zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

nota

0 komentarzy