Dlaczego warto zainwestować w zegarki Swiss Made? Historia Tissot

2022-11-17 | CIEKAWOSTKI, URODA

Stereotypy z reguły bywają błędne. Jednakże istnieją stereotypy, które ciężko przeskoczyć. Jednym z takich jest szwajcarska precyzja. Aż dziwne, że takie małe państwo mogłoby urosnąć równie w klasie największych i najbogatszych obszarów na naszym globie. W dolinach Jury i Alp zostały utworzone arcydzieła inżynierskie, cenione manufaktury Swiss Made. Jedną z takich jest firma pochodząca od nazwiska wielkiego zegarmistrza Charles’a Emile Tissot’a. Mianowicie pionier w szwajcarskim fachu zegarmistrzowskim, marka Tissot.

Zegarki męskie z certyfikatem Swiss Made – czy warto w nie inwestować?

Tak jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, certyfikat Swiss Made otrzymują tylko zegarki, których koperta poddana została co najmniej jeden, operacji produkcyjnej w Szwajcarii. Czy to wypolerowana, tłoczona, poskładana, najważniejsze, aby przynajmniej 60% kosztów produkcji powstało w Szwajcarii. Szwajcaria jest synonimem klasy w temacie zegarków, lecz oczywiście nie tylko, popularne są również banki i krajobrazy. Jest to rodzime miasto czołówki światowych marek. Niesamowity talent poprzedzony wykonaniem to istna poezja inżynierska. A z tym wszystkim nadal uszanowano tradycję, a jak widać przy niektórych produkcjach, jest to naprawdę ciężkie do połączenia. Wielu dekadowa wiedza, idąca z pokolenia a pokolenie inżynierów, zaowocowała narodzinami bezkonkurencyjnych  i jednych w swoim rodzaju zegarków, których renoma nie zmienia się i prawdopodobnie tak pozostanie przez jeszcze wiele, wiele lat! 

Zatem czy warto w nie inwestować? Oczywiście, że tak! Taki certyfikat to nie mały, nieznaczący kompletnie nic papierek. Wybierając zegarki Swiss Made, stawiasz na nietuzinkową elegancję z nowoczesnym sznytem stylizacyjnym. Naprawdę można mówić o nich tylko w samych superlatywach! Wytrzymałość, jaką ze sobą niosą to naprawdę majstersztyk. Inwestując w zegarki ze szwajcarskim certyfikatem, wybierasz jakościowy most, pomiędzy tradycją a magią technologii.

Tissot – dodatki szwajcarskie pełne technologicznych udogodnień

Tissot jako pierwszy wybiegł przed szereg, stając się pionierem w rozpracowywaniu innowacyjnych rozwiązań opartych na specjalistycznej wiedzy, wieloletniej tradycji, ogromnym doświadczeniu, jak i rzetelności w kompetencjach najlepszych szwajcarskich zegarmistrzów. Jako jedna z niewielu marek w tamtym czasie stworzyła most łączący nowoczesne technologie z cenione elegancją Swiss Made. Przez co idealnie trafiła w serca w swoich klient, odpowiadając na ich potrzeby. Robi to do dzisiaj! Wyprzeda swoje czasy pod względem kreatywności i inżynierii. Co raz wprowadza nowsze technologie, dodając przydatne udogodnienia.

O brandzie założonym w 1853 roku można powiedzieć tylko jedno – naprawdę wyprzedzają innych o lata świetlne. Przykładem może być prezentacja niezwykłego modelu z serii T-Touch, który zawierał ekran dotykowy – a uwaga to był tylko 1999 roku. Długo przed pojawieniem się pierwszego smartfona w szerokiej sprzedaży konsumenckiej. Co najlepsze zegarki Tissot z tej serii wcale nie są skompilowane, jak mogłoby się wydawać. Cechują się łatwą obsługą i przyjemną powloką estetyczną. A w 2014 roku dopiero udowodnili swój skok przed epokę. Inżynierzy Swiss made utworzyli zegarek z dotykanym ekranem, a do tego był zasilany w pełni przez zdrowe źródła energii. Już to wydarzenie uplasowało ich na tronie nowatorskich rozwiązań. Pędzą z czasem, lecz nie zapominają o tradycji w swoim designie. T-Touch to casual, który będzie pasował Ci na każdą okazję!

Tissot bardzo kojarzona marka nie tylko przez fanów sztuki zegarmistrzowskiej. Świadomość konsumenta jest wysoka i każdy wie, iż jest to najlepszy wybór łączący eklektyzm. Brand potrafi ukazać zachwyt w starych modelach, jak i mogą oczarować te nowsze opcje. W ofercie marki znajdziemy zegarki męskie, jak i damskie. Wystarczy spojrzeć w ofertę Tissota, a to nasze oczy wybiorą idealny model!

Zegarki Tissot – tradycja i nowoczesność w jednym dodatku

Tissot to szwajcarska jakość w najlepszym tego słowa znaczeniu. Można uznać, iż człowiek osiągną sukces, gdy pieniądze trzyma w banku szwajcarski, do porannej kawy podgryza szwajcarską czekoladę, a na nadgarstku ma właśnie zegarek Tissot. Zachwyt jak zostaje po doświadczeniu prostego, aczkolwiek z luksusowym charakterem, jest przecudowny. Godna podziwu precyzja połączona z nowatorskim pomysłem na wprowadzanie nowych technologii. Gdy zobaczyć możemy osobę z zegarkiem Tissot, zdecydowanie jest osobą elegancką. Doceniającą prawdziwy sentyment do tradycyjnego zegarmistrzostwa Swiss Made. Certyfikat, który w dwóch słowach mówi to, co musimy wiedzieć!

nota

0 komentarzy